نظر سنجی

کد مطلب : 2390
بازدید از مطلب: 815
نخستین جشنواره حلوا مسقطی لاری کام مهمانان نوروزی را شیرین کرد


نخستین جشنواره حلوا مسقطی لاری کام مهمانان نوروزی را شیرین کرد
نخستین جشنواره حلوا مسقطی لاری به همت شهرداری و شورای اسلامی شهر لار و با همکاری صنف قنادان به مدت سه روز در محل بوستان ملت لار (پارک شهر) برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری لار، در این جشنواره که به صورت نمایشگاهی برگزار شد، تولید کنندگان حلوا مسقطی لاری، تولیدات خود را در 15 غرفه ویژه فروش و یک غرفه ویژه پخت حلوا مسقطی به بازدید ارائه کردند. در کنار غرفه های ویژه حلوا مسقطی، 15 غرفه صنایع دستی، اغذیه و شیرینی های محلی هم به طور چشنم نوازی خودنمایی می کرد.
نخستین جشنواره حلوا مسقطی لاری در طول این سه روز، روزانه پذیرای چهار هزار مهمان نوروزی  بود که از جای جای ایران یکی از مقاصد سفر خود را لارستان انتخاب کرده بودند.
در جمع بازدید کنندگان، لارستانی های خونگرم و مهمان نواز هم در این جشنواره حضور داشتند.
دکتر جعفرپور نماینده مردم لارستان، خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی، جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان به همراه معاونین فرمانداری، محمدرضا قنبرنژاد شهردار لار، علی پیروز، بخشدار مرکزی، رییس و اعضای شورای اسلامی شهر لار و دیگر مسولین شهرستان هم با اشتیاق خاصی در این جشنواره حضور داشتند.
از نکات قابل توجه نخستین جشنواره حلوا مسقطی لاری، جشن عیدانه ای بود که به مدت 2 شب در کنار این جشنواره برگزار شد و گروههای شمشیر بازی شهر خور، گروه کلاه کنی شهر لطیفی، گروه سرود مصباح الهدی، عبدالرضا مفتوحی شاعر خوش ذوق لارستانی، خوانندگانی از مناطق مختلف لارستان بزرگ و هنرجوی خردسال فرهنگسرای مرتضوی شهرداری لار و ... به اجرای برنامه پرداختند.
 


زمان انتشار: 18 فروردين 1398   07:57:33
 [0 نظر]نام شما :
آدرس سایت یا وبلاگ:
http://
آدرس ايميل :
نظر شما :
کد امنیتی: