نظر سنجی

کد مطلب : 2393
بازدید از مطلب: 488
حضور روسای ادارات و دستگاه های اجرایی در شورا


حضور روسای ادارات و دستگاه های اجرایی در شورا
تعدادی از روسای ادارات و دستگاه های اجرایی روز شوراها را به اعضا و کارکنان شورا تبریک گفتند.
دهم اردیبهشت روسای ادارات بهزیستی، مرکز آموزش عالی لارستان و فرودگاه بین المللی حضرت آیت الله آیت اللهی لارستان به همراه کادر اداری خود به مناسبت نهم اردیبهشت روز ملی شوراها در شورای شهر حضور یافتند.
بال افکن رئیس اداره بهزیستی با تبریک روز شوراها و همچنین امید به موفقیت بیشتر در خدمت به مردم شریف لار توضیحاتی درخصوص عملکرد اداره بهزیستی در سال 97 ارائه داد.
اعضای شورا نیز از کارهای ارائه شده کارکنان بهزیستی ؛ علی الخصوص خدمات مرکز اورژانس خدمات اجتماعی قدردانی نمودند.
دکتر طاهری رئیس مجتمع آموزش عالی لارستان نیز به همراه همکاران خود با حضور در شورا و ضمن تبریک به اعضای شورا گزارشی از فعالیتهای این مرکز از جمله ایجاد آزمایشگاه تخصصی و حمایت از فارغ التحصیلان و لزوم حمایت در اشتغال جوانان توضیحات اجمالی ارائه داد که مورد تحسین و قدردانی اعضای شورا قرار گرفت.
در ادامه این دیدارها، صولتی مدیرکل فرودگاه بین المللی لارستان به همراه جمعی از همکاران در شورا حضور یافتند و روز ملی شوراها را به اعضا و کارکنان تبریک گفت.
همچنین روئینا معاون فرودگاه گزارش کاملی از عملکرد سال 97 از جمله تامین نیرو و خودروهای کف ساز فرودگاهی، تامین کتگوری 7 ، افتتاح ترمینال شماره 2، پیشرذفت 90 درصدی پروژه بهسازی ایرون محل پارک هواپیما، آغاز عملیات اجرایی دیوار حفاظتی، تکمیل محوطه سازی ترمینا 2، عقد قرارداد با شرکت سامان جهت ارائه خدمات هندلینگ با ورود تجهیزات چنده ده میلیاردی ، آماده سازی کارگو ترمینال و افتتاح آن در آینده نزدیک و انجام پروژه بهسازی ساختمان های اداری و محوطه فرودگاهی ارائه داد.
بیژنی رئیس شورا به نمایندگی از اعضا شورا از حضور مدیرکل و همراهان وی تقدیر کرد و با تاکید بر استفاده از پتانسیل های فرودگاه در حوزه سرمایه گذاری ، حمایت شورا در این زمینه اعلام را نمود.
مقیمی رئیس شورای اسلامی شهرستان لارستان، به نمایندگی از اعضای شورای شهرستان و همچنین شوراهای شهر ها و بخش های منطقه از خدمات و فعالیت های مدیرکل، معاونین، روسای ادارات و کلیه پرسنل پرتلاش فرودگاه لارستان تمجید کرد.
پیش از نیز رئیس اداره گمرک و دانشگاه علمی کاربردی به همراه جمعی از کارکنان با اعضای شورا دیدار و روز شوراها را تبریک گفتند.  
 
 


زمان انتشار: 11 ارديبهشت 1398   09:37:59
 
 
 
 
 [0 نظر]نام شما :
آدرس سایت یا وبلاگ:
http://
آدرس ايميل :
نظر شما :
کد امنیتی: