نظر سنجی

کد مطلب : 2482
بازدید از مطلب: 177
پیام تبریک مدیران شهری لار بمناسبت روز جهانی کار و کارگر


پیام تبریک مدیران شهری لار بمناسبت روز جهانی کار و کارگر
محمد رضا قنبرنژاد شهردار لار و سید عبدالمهدی میرپور رییس شورای اسلامی شهر، در پیام مشترکی دوازدهم اردیبهشت ماه روز جهانی کار و کارگر را تبریک گفتند.
 
به گزارش روابط عمومی شهرداری لار، در این پیام آمده است:
کارگران از شریف ترین طبقه اجتماع هستند، زیرا چرخش دست و بازوی آنها باعث چرخش چرخه های زندگی جامعه و امتداد رگه های حیات هستی است.
حضرت علی(ع) عرقِ جبین می ریخت و در کِشتزار کار می کرد تا کارگران برخود ببالند که رهبر آزاده شان نیز بر کارگری افتخار می کند.
دوازدهم اردیبهشت ماه روز جهانی کار و کارگر فرصت مناسبی است تا از کارگران که شریف ترین و زحمتکش ترین طبقه اجتماع هستند و دست و بازوی پرتوان و تلاش گر و همت والای آنها، رونق بخش چرخه های صنعت و تولید در جامعه است، تجلیل و قدردانی کرد.
اینجانبان ضمن ارج نهادن به زحمات تلاش گران عرصه جهاد اقتصادی کشور، فرا رسیدن روز جهانی کار و کارگر را به جامعه کارگری منطقه لارستان بزرگ بویژه کارگران شهر و شهرداری لار که با خلاقیت و تلاش شبانه روزی خود زمینه توسعه و آبادانی همه جانبه شهرستان را فراهم می نمایند تبریک گفته، امید آنکه در سال «جهش تولید» و در راستای سیاست ها و فضای سازنده ایجاد شده، با تلاش و همت و پشتکار سربازان این عرصه گام های بزرگ دیگری در راه توسعه، رونق، پیشرفت و کسب دستاوردهای عظیم اقتصادی برای ملت بزرگ ایران اسلامی برداشته شود.
 
محمد رضا قنبرنژاد – شهردار لار
سید عبدالمهدی میرپور – رییس شورای اسلامی شهر لار
 


زمان انتشار: 9 ارديبهشت 1399   15:09:35
 [0 نظر]نام شما :
آدرس سایت یا وبلاگ:
http://
آدرس ايميل :
نظر شما :
کد امنیتی: